@--------------->

پشتیبانی

آرزوهای دخترونه - نکته های جالب دیزنی(سری دوم)

نکته های جالب دیزنی(سری دوم)

دوشنبه 30 مرداد 1396 12:45 ب.ظ

نویسنده این مطلب: ❀miss parmis❀
موضوع: کارتونی ?
http://www.kati83.loxblog.com/upload/k/kati83/image/54314119235911368528.png

サイコー のデコメ絵文字سلام با سری دوم نکته های دیزنی اومدم خودم وقتی خوندم サイコー のデコメ絵文字
サイコー のデコメ絵文字شاخ در اوردم بعد از این یه سری دیگه هم هست برید حال کنید بایサイコー のデコメ絵文字

- آریل و هرکول با یکدیگر نسبت فامیلی داشتند

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

بر اساس داستان این دو انیمیشن، آریِل دختر پادشاه تریتون بوده و هرکول نیز پسر زئوس است. در اساطیر یونان، پادشاه تریتون پسر پوزئیدون برادر زئوس است. به این ترتیب، رابطه ای فامیلی میان هرکول و آریِل شکل می گیرد.

 

۲- «علاء الدین» کتاب مورد علاقه «بِل» بود

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

“دوردست ها، نبردهای شجاعانه با شمشیر، سخنان جادویی، شاهزاده ای در لباس مبدل. اینجا جایی است که او شاهزاده «چارمینگ» را ملاقات کرد، اما او تا قسمت سوم نمی تواند بفهمد که او خودش است.” این آواز که توسط «بِل» خوانده می شد، ما را به یاد داستان علاء الدین می اندازد. علاء الدین در وهله نخست شاهزاده «جازمین» را از بند نجات می دهد و سپس با استفاده از جادو، اصل و نصب نه چندان خوب خود را زیر لباس یک شاهزاده پنهان می کند.

 

۳- مادر اندی صاحب واقعی «جِسی» بود

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

کلاه اندی در نخستین قسمت از مجموعه داستان اسباب بازی، بسیار شبیه به کلاه شخصیت جسی در داستان اسباب بازی ۲ بود. به علاوه، نخستین صاحب جسی همان کلاه را داشت. اما این کلاه چگونه به اندی رسیده بود؟ به نظر می رسد خانم دیویس یا همان مادر اندی کلاه را به پسرش داده باشد. بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که مادر اندی نخستین صاحب جسی بوده است.

 

۴- کاپیتان هوک مادر آریِل را به قتل رساند

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

یکی از پری های دریایی که دوست شخصیت «پیتر پَن» بود، بسیار شبیه به مادر آریل به نظر می رسید. رنگ موها و دم «آتنا» دقیقا همانند آریل بود. پری های دریایی در کارتون پیتر پن، همواره از کاپیتان هوک واهمه داشتند.در دومین فیلم پری دریایی، ما متوجه می شویم که کاپیتان هوک آتنا مادر احتمالی آریل را کشته است.

 

۵- شخصیت جین در تارزان نوه دختری «بِل» در دیو و دلبر بود

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

اگر به آن ها دقت کنید، شباهت های بسیاری مانند علاقه به رنگ زرد و دوست داشتن مردان مشکل دار را مشاهده می نمایید. جین همانند بِل، با رفتاری مهربانانه و توام با صبر با تارزان برخورد می کند. نکته جالب دیگر اینجاست که جین همان وسایل چای خوری بِل مانند قوری و فنجان را در اختیار دارد.

 

۶- پدر و مادر آنا و السا در راه عروسی راپانزل جانشان را از دست دادند

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

جنیفر لی کارگردان انیمیشن «یخ زده» (ملکه برفی) اظهار داشته که پادشاه و ملکه «آرِندِل» در حال رفتن به عروسی در پادشاهی کشور همسایه بودند. راپانزل و فلین در روز تاجگذاری السا دیده می شدند. به نظر می رسد که حاکمان آرندل در حال سفر با کشتی به سوی عروسی بودند که در طوفانی سهمگین کشته شدند.

 

۷- کشتی دیده شده در پری دریایی کوچک متعلق به پادشاه و ملکه آرِندِل بود

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

سرزمین آرندل – جایی که سفر از آنجا شروع شد – در نروژ قرار داشت. امپراطوری کورونای راپانزل نیز جایی در آلمان بود. داستان پری دریایی کوچک نیز در سواحل دانمارک در مسیر کشتی شکل گرفت. بنابراین می توان چنین نتیجه گیری داشت.

 

8- تارزان برادر آنا و السا بود

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

کریس باک یکی از کارگردانان انیمیشن «ملکه برفی» و کارگردان «تارزان» اظهار داشته که پادشاه و ملکه آرندل در حادثه کشتی کشته شدند. اما آن ها به یک جزیره استوایی هدایت شدند و در آن جا خانه ای درختی ساختند. پس از آن که ملکه پسری به دنیا آورد، یک پلنگ به آن ها حمله کرد و خانواده را کشت. تنها پسر کوچک زنده ماند و السا و آنا صاحب برادری به نام «تارزان» شدند.

 

9 علاء الدین داستانی است که توسط یک فروشنده برای فروش لامپ هایش ساخته شده

10 نکته جالب و عجیب درباره انیمیشن های دیزنی

 به گزارش پارس ناز یک فروشنده زرنگ و دانا در اول کارتون شروع به صحبت می کند و سعی دارد چیزی به شما می فروشد. شما قصد دارید محل را ترک کنید و او آخرین تلاشش را با درآوردن یک لامپ از آستینش انجام می دهد. او می گوید که این لامپ معمولی نیست و به این ترتیب داستان علاء الدین را برای شما روایت می کند.

دیدگاه : ثابت بده خوشگله
برچسب ها: نکته ? دیزنی ? سری دوم ?
آخرین ویرایش: دوشنبه 30 مرداد 1396 11:03 ب.ظ